אחוזת מרגו
 
 
 
 
התקשרו לאחוזת מרגו
053-9424911
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
ישנם זוגות אשר מדמיינים את חתונתם בקטן. לא מפני שהם אינם רוצים ליהנות מאירוע בלתי נשכח שכולם ידברו עליו, אלא בשל העובדה שמשהו באינטימיות ובקסם של ה"ביחד" מרגש אותם יותר מהכול. בדיוק בשביל זוגות כאלו, שמחפשים חוויה שונה ומיוחדת, הקימה משפחת אלמלם את אחוזת מרגו מסעדת שף לאירועי בוטיק עם 170 איש לכל היותר. שם המקום עצמו, השואב השראה מהיין המפורסם והיוקרתי, שאטו מרגו, מסגיר מיד את ההשראה ששימשה להקמתו.
 
 

אירוע בסגנון צרפתי ואצילי

 
לאחוזת מרגו קו עיצובי מאוד ברור, שמלווה כל פינה ופינה במקום. המתחם המעוצב והיוקרתי נוצר ברוח צרפת הקלאסית, כך שלכם ניתנת ההזדמנות לחוות אירוע שאמנם נערך בישראל, אך מרגיש כאילו מתקיים על אדמת פרובאנס. את פניכם יקבל הגן העשיר והירוק, שעוצב בהשראת גני המלוכה הצרפתיים. טיפוס קל במעלה המדרגות יוביל אתכם למבנה עצמו. מיד עם כניסתכם לא תוכלו להתעלם מהתקרות הגבוהות, שהופכות את המקום לגדול מהחיים. במבט כלפי מטה תתגלה הרצפה המצוירת, שאור השמש מכה בה באופן מושלם דרך חלונות העץ המאורכים. הטאץ' הקלאסי והעדין בא לידי ביטוי גם בשולחנות האורחים – החל ממפות הווינטג', דרך מרכזי השולחן המרהיבים וכלה בכלי האוכל העדינים. חגיגה לעיניים!
 
 

מבנה משוחזר ומרהיב

 
האחוזה הייחודית ממוקמת באזור ההיסטורי של המושבה רחובות. המיקום הארצישראלי המובהק הוא רק פיסה אחת מהסיפור הרבגוני והמרתק של המתחם, אשר שוכן במבנה משוחזר להפליא מימי המנדט הבריטי. כיום, לאחר ששימשה קציני צבא בריטיים, הוסבה האחוזה למסעדת שף, שבה ניתן לערוך חתונות בוטיק באווירה רומנטית מאין כמותה. הסממנים המיוחדים, שמאפיינים את סגנון הבנייה מאותה תקופה, שומרו באופן מושלם, כדי שלא ייאבד ולו במעט הקסם שאופף את המקום.
 
 

חוויה קולינרית במיטבה

 
לא לחינם נקראה האחוזה על-שם יין בוטיק מאדמת צרפת. המטבח הצרפתי הקלאסי, המהווה את אחד מאבני היסוד של עולם הבישול כולו, הוא גם הבסיס למנות המוגשות במקום. שף אחוזת מרגו עושה שימוש בשיטות הכנה קלאסיות ובחומרי גלם אופייניים, ובאותה נשימה מכניסה נגיעות מקומיות ועדכניות, ליצירת קונספט קולינרי מיוחד באמת. היינות המובחרים הם כמובן התוספת המושלמת למנות – כל בקבוק נבחר בקפידה על-ידי השף ומותאם במדויק לתפריט בכלל ולסוג המנה בפרט. הטעמים, הנינוחות וצורות ההגשה יוצרים יחד חוויה מרגשת ואצילית, שתשבה את לבכם ואת לבם של אורחיכם.
 
אין ספק שבאחוזת מרגו חשבו על כל הפרטים הקטנים. לכם רק נותר להתמסר לחוויה, לקבץ יחדיו את משפחתכם וחבריכם הטובים ביותר וליהנות מחתונה אינטימית, מלכותית וחד-פעמית. צרו קשר לתיאום סיור במקום.